Home»Wiara»Urodziny starszego Brata

Urodziny starszego Brata

0
Shares
Pinterest Google+

Zawsze chciałem mieć starsze rodzeństwo. Mam młodsze. Ale chciałem starsze. Tak po prawdzie, to ono było dość konkretne, kiedyś je wyśniłem: chciałem mieć starszą siostrę. No, trudno tego wymagać od mojej Mamy, żeby spełniła takie marzenie.

A mimo to mam starsze rodzeństwo. Mam starszego Brata. I to takiego Super Brata, który ma Super Moce. Skoro ja jestem dzieckiem Bożym, a Pan Bóg zesłał nam swojego Syna, to, na logikę, ten Syn jest moim Bratem. Paradoksem jest to, że, będąc starszym Bratem, jest zarazem moim Bogiem.

To w sumie fajne. No, bo, wiecie, taki starszy Brat, który jest mega mądry i mega silny, wszechmocny, i to różne fajne rzeczy pokaże, i podpowie czasem, i pomoże, a, gdy trzeba, to i obronić umie. No, kto by nie chciał mieć takiego Brata?

I właśnie ten starszy Brat obchodził teraz urodziny. Żadnych “wesołych świąt”, żadnego “happy holidays” czy innych takich bełkotów. Z okazji urodzin najlepsze życzenia dla starszego Brata.

(Visited 260 times, 1 visits today)
Nie krępuj się. Komentuj na Facebooku. Lubię dyskutować. Ach, no, i - jeśli tylko tekst Ci się spodobał, a mam nadzieję, że tak, to podziel się nim z innymi.
Poprzedni tekst

Sztuka pisania - jak napisać esej?

Następny tekst

Zwierzenia kontestatora - Marek Piekarczyk