Home»Vlog»Beczenie 99 owieczek – 4. odcinek vloga

Beczenie 99 owieczek – 4. odcinek vloga

0
Shares
Pinterest Google+

Przyznam szczerze, że kręcenie vloga to naprawdę fajna przygoda. Może dlatego, że póki co nie mam komentarzy na Youtube i nie muszę mierzyć z hejtem, który w tym serwisie niestety stał się ponoć standardem? Nie wiem, ale jak na razie bawię się świetnie, nawet jeśli poruszam poważne tematy.

Dlatego wybaczcie mi, proszę, że póki co mniej piszę, ale – sami rozumiecie – muszę nacieszyć się nową zabawką, jaką jest kanał video. Obiecuję jednak, że się poprawię i nie zapomnę o tych, którzy wolą czytać niż oglądać.

Tym razem będzie o księżach, którzy działają nieszablonowo i przez to słyszą – czy to od przełożonych, od wiernych, od współbraci, że działają w ten sposób na szkodę Kościoła, swojej wspólnoty, robią cyrk czy inne takie kwiatki. Jako uzupełnienie do filmu dodam jeszcze, że przełożeni często mówią takie rzeczy z kunktatorstwa i wtedy trzeba pamiętać piękne słowa, które kiedyś powiedział abp Grzegorz Ryś:

“Kościół jest święty za sprawą Chrystusa i grzeszny za sprawą nas, grzeszników”.

Zapraszam do oglądania czwartego już odcinka vloga:

(Visited 247 times, 1 visits today)
Nie krępuj się. Komentuj na Facebooku. Lubię dyskutować. Ach, no, i - jeśli tylko tekst Ci się spodobał, a mam nadzieję, że tak, to podziel się nim z innymi.
Poprzedni tekst

Rzekoma profanacja - 3. odcinek vloga

Następny tekst

Kryzys może uratować małżeństwo