Współpraca

Jestem zawsze otwarty na współpracę. No, jak to bloger. Wiadomo. Gratisy zawsze mile widziane :=) Ale tak już nieco poważniej:

  1. Nie jestem zainteresowany emisją reklam typu display, czyli banerów i im podobnych form reklamowych. I, uwierz mi, Ty też nie powinieneś być tym zainteresowany, bo to Ci się po prostu nie opłaca. Banerek zamieść na portalu, tam uzyskasz odpowiedni zasięg, a może i “klikalność”. Na blogu to się nie sprawdza. Nie chcę naciągać Cię na coś, co nie da Ci żadnego efektu.
  2. Chętnie zaangażuję się we współpracę przy promocji produktów i usług, o ile są one zgodne z moimi zainteresowaniami i stylem życia. Być może dieta wegańska jest naprawdę super, ale ja lubię mięso i nikt nie uwierzy w to, że przeszedłem na dietę wegańską. Samochód do testów to na pewno świetna sprawa, ale ja nie mam prawa jazdy. No, skuter to co innego.
  3. Nie daj sobie wmówić, że współpraca z blogerem musi być droga. Na pewno są tacy, do których bez worka złota lepiej nie podchodzić, ale na szczęście nie wszyscy tak mają. Ja nie mam.
  4. To, że nie jesteś wielką korporacją, tylko małą firmą, to Twój atut. Uwielbiam małe firmy. I dobrze wiem, że na starcie liczy się każdą złotówkę.
  5. Jeśli nie masz doświadczenia we współpracy z blogosferą i dlatego nie masz pomysłu,co by tu z takim blogerem można było razem zdziałać, skoro on banerka zamieścić nie chce, to nic złego. Odezwij się, razem coś fajnego wymyślimy.

[analytics]

No. To zapraszam do współpracy. :)

(Visited 347 times, 1 visits today)